“Децембар је месец радости, среће и доброг расположења. Дух празника влада на улицама већ пар дана, од када је постављена новогодишња декорација, а догађаји попут овог употпуњују празничну чаролију.
Хвала Фондацији “Новак Ђоковић” на донацији, и на томе што је одлучила да обрадује наше малишане. Ово је јако леп гест и верватно ће га деца памтити читав живот. Локална самоуправа увек са задовољством подржава, али и организује овакве акције, намењене најмлађима, јер су нам њихови осмеси и срећно детињство најважнији” истакла је овом приликом помоћница градоначелника Андријана Васић.
Srpski
English
