Пре почетка утакмице, присутнима се обратио директор ЈП Пијаца Милан Стојковић, који је рекао:
"Вуја је био амбасадор како Грделице, тако и читавог нашег града, стога сам сигуран да је мурал који је осликан у његовом родном месту задлужио својим радом, трудом и залагањем, зато што је бројне генерације извео на прави пут и усмерио их да се баве спортом.
Ривал КК Дабо на вечерашњој утакмици биће КК Здравље, и сигуран сам да ће бити веома занимљива, да ћемо сви уживати."
Уткамици је присуствовао и градоначелник Лесковца др сци. мед. Горан Цветановић који је и дао знак за почетак утакмице.
Srpski
English
